Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pociąg zabił 58-latka

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielne popołudnie w Grajewie. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę, który przechodził przez torowisko.

Do wypadku doszło około godz. 17.30 na wysokości ul. Sawickiej w Grajewie. Według relacji mężczyzna miał przechodzić przez torowisko w miejscu niedozwolonym. Został potrącony przez pociąg pasażerki relacji Ełk – Białystok. Prawdopodobnie mogła być to próba samobójcza.

Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają jeszcze grajewscy policjanci pod nadzorem miejscowej prokuratury.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę