Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Złodziej z przeszłością

W czerwcu wyszedł z więzienia i znowu zaczął kraść. 29-letni mieszkaniec Łomży podejrzany jest o dokonanie w ciągu niespełna dwóch miesięcy czterech kradzieży w domach, sklepie i barze. Skradł gotówkę i biżuterię na kwotę ponad 11 tysięcy złotych. Jak wynika z ustaleń policji złodziej wykorzystywał... okazje – niedomknięte drzwi czy chwilową nieuwagę. Złapał go policjant będący po służbie, który zauważył go przy jednym ze sklepów. Złodziej już trafił do tymczasowego aresztu.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży pierwsza z kradzieży o której popełnienie podejrzany jest 29-letni mieszkaniec miasta wydarzyła się 19 czerwca. Wykorzystując niedomknięte drzwi balkonowe złodziej wszedł do domu i zabrał biżuterię za ponad 2400 zł. Niespełna miesiąc później wykorzystując niedomknięte drzwi do zaplecza sklepowego wszedł do środka i zabrał z kasy 7,5 tysiąca zł. Kolejne okazje przydarzyły się mu na początku sierpnia. Najpierw skradł z domu biżuterię za ok. 600 zł, po czym z kasy jednego z barów – wykorzystując chwilową nieuwagę pracownika - 600 zł w gotówce.
- Policjanci wytypowali podejrzewanego o dokonywanie tych kradzieży 29-letniego mieszkańca Łomży, który w czerwcu wyszedł z zakładu karnego, gdzie obywał karę za tego typu kradzieże. W sobotę w godzinach porannych mężczyznę zatrzymał nie będący na służbie policjant wydziału kryminalnego, który zauważył mężczyznę przy jednym ze sklepów – opowiada Brulińska. 
Mężczyzna trafił na komendę, a później do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty popełnienia kradzieży w warunkach recydywy. Wczoraj Sąd Rejonowy w Łomży na wniosek prokuratury  zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy. 29-latek trafił więc ponownie do więzienia w Czerwonym Borze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę