Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Uwagą będą silne burze także z gradem

Główne zdjęcie
Łomża, ul. Dworna (archiwum)

Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem, któremu nadał drugi w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. Silne nawałnice mogą przechodzić nad regionie od sobotniego popołudnia do niedzielnego poranka.

Siemieniu prognozuje, że w tym czasie na obszarze województwa podlaskiego wystąpią burze z opadami deszczu od 30 mm do 50 mm, lokalnie do 60 mm oraz porywami wiatru do 100 km/h. Lokalnie grad.
Ostrzeżenie ważne jest od godz. 12:00 dnia 12.08.2017 do godz. 06:00 dnia 13.08.2017

Dziś według synoptyków temperatura maksymalna w regionie do 32°C.  W nocy minimalna ok. 15°C. 
W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, stopniowo po południu zanikające. Temperatura maksymalna od 20°C do 22°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę