Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Życie jest jak labirynt...

W najbliższych dniach w Łomży prezentowana będzie instalacja „Labirynt”. To nowoczesna forma spektaklu, będąca połączeniem teatru i współczesnych technologii. Jej organizatorem jest Kościół Zielonoświątkowy w Łomży oraz misja „Labirynt” z Giżycka.

- Trudno powiedzieć, czym do końca jest przedsięwzięcie oparte na ewangelicznym przesłaniu – przekazuje Anna Starachowska. - Czym ta podróż okaże się być dla Ciebie, który odwiedzisz kolejne komnaty? Czy zostawi ślad w Twoim umyśle i sercu? 
Uczestnicy wchodzą do labiryntu pojedynczo w odpowiednich odstępach czasu. Przed wejściem otrzymują : odtwarzacz mp­3, słuchawki i niewielki lampion. Przez 11 komnat labiryntu widza prowadzi głos słyszany w słuchawkach.
Przedstawienie ma charakter interaktywny w związku z czym w poszczególnych komnatach na uczestników czekają zadania do wykonania, o których poinformuje głos w słuchawkach. Wszystkie komnaty są ze sobą powiązane i tworzą swoisty proces, przez który każdy z uczestników przechodzi indywidualnie. W połowie przedstawienie uczestnik ma możliwość decyzji kontynuacji zwiedzania lub opuszczenie labiryntu.
Spektakl jest całkowicie bezpłatny, przeznaczony dla młodzieży i dorosłych oraz dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej. Projekt „LABIRYNT” istnieje 7 lat i wystawiany był w wielu miastach zarówno w Polsce jak i za granicą. Wszędzie spotykał się z dużym zainteresowaniem.
„Labirynt” w Łomży odnajdziesz w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych na ul. M. Skłodowskiej- Curie 5. Przejść będzie można go od poniedziałku 14 sierpnia do piątku 18 sierpnia w godzinach 12.00- 20.00.
- „Labirynt” ukazuje wybory człowieka i ich konsekwencje – przekazuje Anna Starachowska. - Jest to niezwykłe miejsce, które zwiedzasz sam od początku do końca. Czas zatrzymuje się na chwilę, a Ty możesz zastanowić się nad najważniejszymi pytaniami, jakie człowiek stawia sobie w życiu. Jesteś widzem i aktorem. Decydujesz, czy chcesz pozostać, czy… wolisz opuścić to miejsce.

Przechodzenie labiryntu odbywa się pojedynczo, w odstępach 10-cio minutowych. Ze względów praktycznych organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy telefoniczne pod nr: 514 020 667.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę