Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Duży pożar stolarni w Borkowie

Kilkudziesięciu strażaków walczy z pożarem stolarni w Borkowie koło Kolna. Ze wstępnych informacji wynika, że spaliło się około 30 m3 desek do produkcji mebli oraz maszyny i urządzenia stolarskie.

Zgłoszenie o pożarze do oficera dyżurnego PSP w Kolnie wpłynęło ok. godz. 7.30. na miejsce wysłano w sumie 10 zastępów straży pożarnej zawodowej i ochotniczej. Strażaków z Kolna wsparli także strażacy z Łomży. Sytuacja jest już opanowana, ale dogaszenia potrwa – jak szacują strażacy – do ok. 11.00. 
Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru. Straty materialne są bardzo duże, ale nikt z ludzi nie ucierpiał.   
Strażacy podają, że budynek w którym znajdowała się stolarnia, to zaadaptowana duża murowana stodoła o długości około 18 metrów i szerokości około 10 metrów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę