Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Policjanci udaremnili bójkę kibiców

Główne zdjęcie
Ćwiczenia oddziału prewencji policji. (fot. KMP w Łomży)

Sobotnie piłkarskie derby regionu, w którym ŁKS Łomża na własnym boisku przegrał 0 do 1 z Olimpią Zambrów miały też drugi epizod. Poza boiskiem do konfrontacji szykowali się kibicie drużyn. Liczące po kilkadziesiąt osób grupy rozdzielili policjanci.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży do konfrontacji kibiców miało dojść już po pierwszym gwizdku sędziego. Wówczas do Łomży od strony Piątnicy wjechał autobus z 25 kibicami Olimpii Zambrów, oraz kilka samochodów osobowych w których było 22 wspierających ich kibiców Sparty Augustów. Według informacji policji w Łomży miało dojść do starcia się ich z kibicami ŁKS-u. Nim jednak grupy kiboli zwarły się „w uściskach” bezpośredni kontakt uniemożliwili im policjanci z Łomży i Zambrowa, którzy szybko oddzielili je od siebie, po czym zmusili do odwrotu. Brulińska podaje, że kibice pod eskortą policji zostali wyprowadzeni poza granice Łomży, po czym zostali przekazani policjantom z ich „domowych” komend, celem prowadzenia dalszych czynności. 
W Łomży w związku z przegranym meczem nie było później już żadnych incydentów. Policja podaje, że w zabezpieczenie spotkania ŁKS Łomża – Olimpia Zambrów zaangażowanych było ok. 20 funkcjonariuszy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę