Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Upalne lato powróci

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży od poniedziałku do piątku. (źródło: pogodynka.pl)

Temperatura maksymalna do 23°C, zachmurzenie małe i umiarkowane – to prognoza pogody na poniedziałek. I choć najbliższa noc ma być chłodna - temperatura ma spaść do 7°C – 9°C, to jednak zdaniem synoptyków w kolejnych dniach czeka nas ocieplenie.

We wtorek w regionie temperatura maksymalna do 25°C i praktycznie przez cały dzień słonecznie. W środę i czwartek temperatura powietrza w cieniu może osiągnąć, a nawet przekroczyć 30°C. Na te dni synoptycy prognozują jednak możliwość wystąpienia w regionie burz z deszczem. Na koniec tygodnia ma się bardziej zachmurzyć i trochę ochłodzić.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę