Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Nowa restauracja w Łomży

Będzie to miejsce, jakiego jeszcze w Łomży nie było: pierwsza restauracja z tak bogatym wyborem dań kuchni tajskiej oraz polskiej. Za pierwszą odpowiadać będzie kulinarny mistrz specjalizujący się w tajlandzkich potrawach, dziczyznę i inne staropolskie specjały będzie przygotowywał równie wyborny kucharz. Dotychczasowy dorobek i doświadczenie w branży kulinarnej właścicieli nowej restauracji będą gwarancją najwyższej jakości nie tylko smaku i jakości potraw, ale też wszystkich produktów wykorzystywanych do ich przyrządzenia. Obecnie trwają ostatnie przygotowania do premiery lokalu oraz prowadzony jest nabór nowych pracowników – wielkie otwarcie już jesienią!

Firma „Syta Panna” to już uznana marka na rynku tradycyjnych wyrobów i produktów garmażeryjnych, przyrządzanych według dawnych receptur. Słynny na całą Polskę jest choćby faszerowany szczupak pieczony w tataraku, nagrodzony podczas ogólnopolskich targów „Smaki Regionów”; wiele innych produktów firmy również zdobywało laury w licznych konkursach. Można je kupić w sklepie firmowym przy ulicy Sikorskiego, gdzie mieszczą się również przytulne bistro oraz restauracja. Przyszła jednak pora na jej powiększenie, dlatego nowy lokal zajmie całe piętro w siedzibie firmy, gdy na parterze pozostaną sklep i bistro.

Czynna od godzin popołudniowych do północy nowa restauracja umożliwi spokojne zjedzenie obiadu bądź kolacji tym wszystkim, którzy cenią nie tylko rozkosze stołu i smak tradycyjnych potraw, ale zwracają również uwagę na atmosferę, wystrój i elegancję wnętrza oraz poziom obsługi.
Do dyspozycji zwolenników kuchni orientalnej będzie bogata, jedyna taka w Łomży, karta dań tajskich, zawierająca nie tylko jej popisowe potrawy, jak ostro-kwaśna zupa czy kurczak pieczony w ziołach i miodzie, ale też przygotowywane specjalnie przez kucharza według jego przepisów.

Równie bogaty będzie wybór wyszukanych, staropolskich potraw, ze szczególnym uwzględnieniemdań z dziczyzny, jagnięciny czy odpowiednio długo dojrzewającej wołowiny, dzięki czemu przyrządzane z niej steki będą niepowtarzalne w smaku i jedyne w swoim rodzaju.

Podobnie będzie z zupami, wśród których nie zabraknie na przykład tradycyjnej czerniny – czarnej polewki i innych wysublimowanych smaków, sałatkami czy daniami na zimno, przyrządzanymi według liczących setki lat, dawnych receptur i z najwyższej jakości produktów. Będą przeważać wśród nich te pochodzące od lokalnych producentów, bez chemii czy sztucznych konserwantów, czyli smaczne i zdrowe, idealne nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Przewidziano też duży wybór lodów, deserów czy świeżo wyciskanych soków, a w karcie, obok wielu innych napojów, znajdą się też tradycyjne nalewki i miody pitne najlepszych marek.

Obecnie trwa rekrutacja personelu, mającego dopełnić zespół „Sytej Panny” – poszukiwani są szef kuchni, kucharze i inny personel: osoby zarówno doświadczone, jak i początkujące w branży kulinarnej, ale kreatywne, szukające szansy rozwoju, chcące nauczyć się czegoś nowego w zgranym, nastawionym na najwyższą jakość pracy i usług, zespole.

Osoby zainteresowane taką pracą mogą więc nadsyłać CV na podany niżej adres mailowy, a łomżyńscy, i nie tylko, smakosze, zacząć już odliczanie do otwarcia nowej restauracji – jak deklarują jej właściciele będzie to miejsce, do którego każdy będzie chciał wrócić, bo smaku odpowiednio przyrządzonych z najwyższej jakości produktów, tradycyjnych potraw nie da się ani zapomnieć, ani porównać z niczym innym...

 

„Syta Panna”
Sikorskiego 134, Łomża

Tel. 506-071-647

sytapanna@o2.pl

www.sytapanna.pl
https://www.facebook.com/Syta-Panna-431816070261375/


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę