Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@

Na pielgrzymim szlaku...

Główne zdjęcie
fot. 33. PPŁ na Jasną Górę

70 km przeszli już pątnicy Łomżyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Wczoraj przekroczyli rzekę Bug i noc spędzili w okolicach miejscowości Sadowne. Kolejne etapy pielgrzymowania łomżyńskich pątników można śledzić dzięki relacjom zamieszczanym na stronie internetowej PPŁ.

Wczoraj rano w Ostrowi Mazowieckiej złączyły się grupy pielgrzymujące z Łomży i Ostrołęki, a  po południu w Broku dołączyła do nich jeszcze grupa pielgrzymów, która wszyła z Zambrowa.

Dziś trzeci dzień pielgrzymowania i  do pokonania odcinek o długości ok. 36,5 km. Zdjęcia i filmowe reklacje z pielgrzymki dostępne są na stronie internetowej: www.pielgrzymka.lomza.pl

Foto: fot. 33. PPŁ na Jasną Górę
Foto: fot. 33. PPŁ na Jasną Górę
Foto: fot. 33. PPŁ na Jasną Górę
Foto: fot. 33. PPŁ na Jasną Górę
Foto: fot. 33. PPŁ na Jasną Górę
Foto: fot. 33. PPŁ na Jasną Górę

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę