Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na drodze do Ostrołęki

39-lat miał kierowca, który zginął wczoraj wieczorem w wypadku samochodowym okolicach Rydzewa na krajowej „61”. Droga Łomża – Ostrołęka przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło za Rydzewem, tuż przed granicą z województwem mazowieckim, ok. godz. 19.15. W zderzeniu uczestniczyły ciężarówka marki Volvo służąca do przewozu drewna i samochód dostawczy Iveco. 
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 39-letni kierowca Iveco jadąc od Rydzewa w kierunku Ostrołęki w pewnym momencie, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, mijając się z ciężarówką volvo, zjechał na lewą stronę i uderzył w bok jej przyczepy służącej do przewodu drewna. Na miejscu w wyniku odniesioinych obrażeń zmarł kierowca Iveco – mieszkaniec powiatu warszawskiego. Jadąca z nim 26-letnia pasażerka została zabrana do szpitala, ale po badaniach zwolniono ją do domu. Kierowca ciężarowego Volvo, w który uderzył iveco, 23-letni mieszkaniec okolic Łomży, nie odniósł obrażeń.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę