Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Strażacy z Nowogrodu filmowo rywalizują o pilarkę

Strażacy ochotnicy z Nowogrodu zakwalifikowali się do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu na krótki film pt „Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”. Nagrodą główną jest pilarką spalinowa Husqvarna. Wygra ją ta jednostka OSP, której film uzyska najwięcej polubień na fejsbukowym profilu ARiMR.

Strażacy, aby wziąć udział w konkursie, musieli nagrać krótki film promocyjny lub reklamowy o tematyce promującej bezpieczną zabawę i pracę na wsi podczas wakacji. Konkurs zorganizowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W pierwszym etapie  powołane w każdym Oddziale Regionalnym jury miało wyłonić po pięć najlepszych prac konkursowych do etapu centralnego. Nie we wszystkich województwach udało się znaleźć aż tyle dobrych filmików - z województwa podlaskiego wybrano cztery obrazy - z Nowogrodu, Wizny podłomżyńskiego Jednaczewa i Jeleniawa koło Suwałk. Wszystkie wyróżnione OSP otrzymają od Agencji torby medyczne do ratowania życia ludzkiego R1, a najlepsze filmy z regionu - z naszego film OSP w Nowogrodzie - rywalizują teraz o nagrodę główną -  pilarkę spalinową Husqvarna. Do 10 sierpnia na fejsbukowym profilu ARiMR trwa publiczne głosowanie – wygra film z największą liczbą polubień.

Strażacy z  Nowogrodu proszą o głosy. Klikamy w link (profil ARiMR na Facebook) szukamy filmu OSP Nowogród, oglądamy go, a później pod tym spotem pokazujemy „LUBIĘ TO”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę