Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pijany w BMW wjechał w Passata

Miał blisko trzy promile alkoholu i kierował samochodem w którym siedziało czterech pasażerów. 30-letni kierowca BMW po północy wyjeżdżając z Bronowa w kierunku wsi Kosaki uderzył w tył prawidłowo jadącego przed nim VW Passata. Na szczęście nikt nie odniósł większych obrażeń. Jeden z pasażerów BMW, który po wypadku trafił do szpitala po badaniach został zwolniony do domu.

Do wypadku doszło 40 minut po północy. Policja podaje, że 30-letni kierowca BMW był kompletnie pijany. Badanie wykazało u niego 1,42 mg alkoholu w wydychanym powietrzu, czyli ok. 2,98 promila alkoholu w organizmie.
- Kierowcy BMW zostało zatrzymane prawo jazdy i dowód rejestracyjny – informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży zaznaczając, że będzie prowadzone dalsze postępowanie w tej sprawie, a kierowca będzie odpowiadał przed sądem.

Do wypadku po północy doszło też w Białogrądach na drodze pomiędzy Goniądzem a Grajewem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący BMW 25-latek zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Auto przełamało się na pół, a mężczyznę odwieziono do szpitala na badania.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę