Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Czterech na jednego

Czterech mężczyzn w wieku od 20 do 26 lat podejrzanych o pobicie 30-latka. Wcześniej wszyscy razem spożywali alkohol. Między biesiadnikami doszło jednak do awantury, podczas której, 30-latek został pobity.

Policja informując o przedstawieniu zarzutów napastnikom podaje, że do zdarzenia doszło w miniony weekend, na jednej z posesji w podłomżyńskiej miejscowości. Przekazuje także, że będąca na miejscu załoga karetki pogotowia udzieliła pomocy pokrzywdzonemu. 
- W związku z tym zdarzeniem łomżyńscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 20 do 26 lat, którzy usłyszeli już zarzuty – informuje policja zaznaczając, że ich dalszym losem zajmie się sąd. 
Zgodnie z kodeksem karnym za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę