Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@

Cysterna uderzyła w drzewo

Cysterna z paliwem uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca został ranny. Na miejscu są służby ratunkowe, ale wezwano także śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Z uszkodzonego samochodu wycieka paliwo.

Do wypadku doszło ok. godz. 14. na drodze prowadzącej wzdłuż Biebrzy na odcinku pomiędzy Mocarzami a Brzostowem w gminie Jedwabne. Cysterna przewożąca paliwo w pewnym momencie zjechała z drogi i uderzyła w duże przydrożne drzewo, po czym odbiła się od niego i zatrzymała w rowie. Samochód ma roztrzaskaną lewą stroną kabiny, czyli tę część w której siedzi kierowca.

Na razie nie wiadomo jakie były okoliczności wypadku – będą to ustalać policjanci. Samochód jest na łomżyńskich numerach rejestracyjnych.
Po wypadku droga została całkowicie zablokowana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę