Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Włamał się i okradł...

Policjanci ustalili i zatrzymali 34-letniego mieszkańca Łomży podejrzanego o kradzież z włamaniem do mieszkania na terenie miasta. Złodziej do wnętrza dostał się przez okno, po czym ukradł pieniądze w kwocie 450 zł i butlę gazową. Jak się okazało, był już wcześniej karany za tego typu przestępstwa.

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca. Podejrzany 34-latek został zatrzymany wczoraj. Jak przekazuje policja, usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa w warunkach recydywy, czyli że był już karany za podobne przestępstwa. O jego dalszych losach zdecyduje sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę