Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Będzie cieplej...

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży do końca tygodnia (źródło: pogodynka.pl)

Po południu mają być większe przejaśnienia, ale dziś, ani jutro, upałów nie będzie. Synoptycy zapowiadają, że z dnia na dzień ma być cieplej, a letnie upały mają dotrzeć, także do Łomży, pod koniec tygodnia.

Prognoza na najbliższe dwa dni nie jest jeszcze prawdziwie letnia. Dziś zachmurzenie duże, możliwe przelotne opady deszczu, ale już po południu powinny pojawić się nad regionem większe przejaśnienia. Mimo to nie będzie gorąco. Temperatura maksymalna w województwie podlaskim od 18°C do 20°C. 
Jutro w dzień zachmurzenie przeważnie umiarkowane i tylko na krańcach północnych województwa możliwe słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura powietrza trochę wyższa nić dziś od 19°C do 22°C (w cieniu).
W koleje dni ma być znacznie więcej słońca i cieplej. W środę w Łomży do 25°C, w czwartek do 28°C, w piątkę blisko 30°C, a w sobotę jeszcze więcej.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę