Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Pijany wjechał do rowu

To miał być wypadek na krajowej „61”. Około 22.30 służby ratunkowe z Łomży ruszyły na ratunek rannemu motocykliście. Okazało się, że kierowca motoroweru zjechał do rowu.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży na miejscu zdarzenia zjawili się także policjanci. Okazało się, że motorowerem, który zjechał do rowu kierował 42-letni mężczyzna. Po badaniu alkomatem przez policjantów okazało się, że ma w sobie ponad 2,7 promila alkoholu. Teraz mężczyźnie grożą konsekwencje prawne. Policja już wszczęła postępowanie w tej sprawie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę