Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

TIR wjechał w autobus z dziećmi z Zambrowa

Ciężarówka wjechała w tył autobusu wiozącego dzieci z Zambrowa do Zakopanego. Pięć osób trafiło do szpitala, ale dzieciom na szczęście nic poważnego się nie stało. Do groźnego wypadku doszło o świcie na trasie A1 przed Częstochową.

Według wstępnych ustaleń policji kierowca ciężarówki nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył autobusu. Do szpitala odwieziony został kierowca ciężarówki, troje dzieci i jeden opiekun. Żadnemu z dzieci nic poważnego się nie stało. Większość czeka w okolicach miejsca wypadku na nowy autobus. Autokarem na kolonię do Zakopanego podróżowało z Zambrowa 50 dzieci i czterech opiekunów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę