Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Dużo dymu - mało ognia

Pięć jednostek straży pożarnej – zawodowej i ochotniczej – zostało wysłanych do gaszenia pożaru w Marianowie. Około godziny 13.50 nawet z Łomży widać było gęste kłębu dymu wzbijające się w niebo. Jak się okazało dużo było tylko dymu... Jak informuje oficer dyżurny PSP w Łomży paliło się w starych, pustych kurnikach. Sytuacja jest już opanowana, nie ma osób ani zwierząt poszkodowanych.

- Dużo dymu było ze względu na rodzaj materiałów, który był w kurniku i który się palił – wyjaśnia  strażak dodając, że nie ma już niebezpieczeństwa rozprzestrzeniania się ognia. 
Pół godziny po zgłoszeniu na miejscu została już tylko jedna jednostka straży pożarnej, która dogasza pogorzelisko.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę