Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zaginął mieszkaniec Łomży

Główne zdjęcie
Zaginiony Radosław Skrzecz z Łomży (fot. KMP Łomża)

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 43-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna w poniedziałek (3.07.2017 r.) około godziny 13:00 wyszedł z domu do pracy, lecz tam nie dotarł. Do chwili obecnej nie powrócił też do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi.

Zaginiony to: Radosław Skrzecz ur. 1.09.1974 r.
Rysopis zaginionego: 183 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy koloru jasny blond, krótko ścięte z widocznymi zakolami, oczy szaro-niebieskie, twarz okrągła.
Radosław Skrzecz w dniu zaginięcia ubrany był w szarą koszulkę z krótkim rękawem, szarą bluzę dresową z kapturem rozpinaną z przodu, spodnie jeansowe niebieskie i buty sportowe czarne. Mężczyzna miał przy sobie mały czarny plecak.

Policja prosi wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ul. Wojska Polskiego 9 bądź telefonicznie - 86 216 54 61 lub z najbliższą jednostką Policji - 997.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę