Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Żmija ukąsiła kobietę

60-latka została ukąszona przez żmiję. Do zdarzenia doszło w sobotę późnym południem na jednej z posesji letniskowych w okolicach Rajgrodu. Do szpitala „na sygnale” zawieźli ją policjanci, których o pomoc poprosił mąż kobiety.

Jak przekazuje policja do pełniących służbę w  w okolicach Rajgrodu funkcjonariuszy „drogówki”, zgłosił się kierowca samochodu, z prośbą o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala. W trakcie krótkiej rozmowy z mężczyzną policjanci ustalili, że jego żona odczuwa silny ból nogi i głowy, po tym jak została ugryziona prawdopodobnie przez żmiję, na jednej z posesji letniskowych. Policjanci widząc powagę sytuacji natychmiast przystąpili do udzielenia pomocy 60-latce. Mundurowi zabrali poszkodowaną do radiowozu, a następnie „na sygnałach” przewieźli kobietę do szpitala. Jednocześnie, funkcjonariusze poinformowali dyżurnego grajewskiej komendy o zaistniałym zdarzeniu, który niezwłocznie uprzedził placówkę medyczną o transporcie kobiety.

Policja podkreśla, że dzięki błyskawicznemu działaniu i pomocy policjantów kobieta szybko i bezpiecznie dotarła do szpitala, gdzie została jej udzielona pomoc medyczna.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę