Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Podlaski Oddział Regionalny ARiMR: Kampania 2017 w przyjmowaniu wniosków obszarowych zakończona

Główne zdjęcie
Siedziba Podlaskiego Regionalnego Oddziału Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży

W dniu 26 czerwca 2017r. zakończyło się przyjmowanie wniosków obszarowych w kampanii 2017 w zakresie wsparcia bezpośredniego dla rzeszy rolników w całej Polsce i tym samym w województwie podlaskim. Jak informuje Dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Wiesław Grzymała, na dzień 29 czerwca 2017r. w całym województwie podlaskim do biur powiatowych ARiMR wpłynęło 81671 wniosków o przyznanie płatności obszarowych.

To nieco więcej wniosków w porównaniu do roku poprzedniego, ponieważ Podlaski Oddział Regionalny ARiMR w 2016 roku przyjął 81 410 wniosków o przyznanie płatności na 2016 r.  
Na dzień 29 czerwca br. w województwie podlaskim, na konta podlaskich rolników w Kampanii 2016 w ramach wsparcia bezpośredniego ARiMR przekazała kwotę  1 193 862 778zł.
Płatności dla obszarów z ograniczeniami naturalnymi lub innymi szczególnymi ograniczeniami (ONW) zostały wypłacone w kwocie 179 886 484 dla 74529 podlaskich rolników, ubiegających się o przedmiotową płatność w 2016 r.
Podlaski Oddział Regionalny ARiMR zajmuje czołowe miejsce w kraju pod względem ilości wydanych decyzji obszarowych i ONW(99,7%) oraz pod względem zrealizowanych płatności końcowych. (ponad 99%).
Zgodnie z informacją podaną przez Dyrektora Podlaskiego OR ARiMR Wiesława Grzymałę, nie jest to ostateczna ilość złożonych wniosków, ponieważ termin złożenia wniosków upłynął w dniu 26 czerwca br., wobec czego do ARiMR w najbliższych dniach będą napływały jeszcze wnioski nadane przez beneficjentów w Urzędach Pocztowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę