Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Piją i palą...

Główne zdjęcie
Policyjny patrol rowerowy z Łomży

Policyjny patrol rowerowy zatrzymał 19–latka, który posiadał blisko pół grama amfetaminy - podaje łomżyńska policja. Był on grupie pięciu młodych osób, które głośno zachowywały się i spożywały alkohol na Skate Park, przy ul. Konstytucji 3–go Maja.

19-latek, który jak podaj policja miał ponad 0,62 promila alkoholu w organizmie, został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, a za posiadanie środków odurzających ma odpowiadać przed sądem. Reszta młodzieży od razu otrzymała mandaty karne za spożywanie alkoholu i zaśmiecanie miejsca publicznego.

Urszula Brulińska z KMP w Łomży przekazuje, że policjanci na rowerach patrolują m.in. osiedle Południe, a szczególnie miejsca wskazywane przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, w którym dochodzi m.in. do grupowania się młodzieży, czy też spożywania alkoholu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę