Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Od pioruna zapalił się dom

Po uderzeniu pioruna zapalił się dom w Zanklewie w gminie Wizna. Na szczęście nikomu z domowników nic sienie stało, a pożar szybko ugasili wezwani na miejsce strażacy.

Pożar domy w Zanklewie po wyładowaniu atmosferycznym strażakom zgłoszono ok. 20.30. Gdy do zdarzenia doszło w domu były wówczas dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci. Polecono im natychmiast opuścić budynek, a na ratunek wysłano dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze z Komendy Miejskiej PSP w Łomży, oraz dwie jednostki strażaków ochotników. Jak relacjonuje brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca komendanta miejskiego PSP w Łomży, gdy ratownicy dotarli na miejsce palił się fragment więźby dachowej budynku. Pożar szybko ugaszono, nim płomienie ognia zdążyły się rozprzestrzenić. Spaleniu uległa powierzchnia ok. 1 m. kw. Straty strażacy wstępnie wycenili na ok. 5 tys. zł, a wartość uratowanego mienia na 300 tysięcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę