Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Motocyklista zginął po zderzeniu z łosiem

Do tragicznego wypadku doszło w piątek późnym wieczorem niedaleko Grajewa. 28-letni motocyklista zginął na miejscu po zderzeniu się z łosiem.

Wypadek wydarzył się ok. godz. 21.40 na drodze nr 65 między Grajewem a Osowcem Twierdzą w rejonie skrzyżowania do miejscowości Koty-Rybno. Przez blisko 5 godzin droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Zarówno na drodze nr 65, która przecina Biebrzański Park Narodowy, jak i w okolicy w której doszło do tragicznego wypadku, często dochodzi do zderzeń ze zwierzętami. Zderzenia z łosiami są najpoważniejsze, bo to duże zwierzęta. Poza tym łosie potrafią nagle wtargnąć na drogę, a wówczas kierowcy nie mają szans na unikniecie zderzenia.

Motocyklista, który zginął po wczorajszym zderzeniu z łosiem to mieszkaniec powiatu grajewskiego. Wypadku nie przeżyło także zwierzę. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku i apelują do kierowców o ostrożną jazdę z prędkością dostosowaną do warunków.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę