Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Rozpoczyna się remont mostu w Bożejewie

Główne zdjęcie
Most w Bożejewie

Ponad 2,5 mln zł będzie kosztowała przebudowa mostu przez rzekę Łojewek w Bożejewie na drodze krajowej nr 64 Łomża - Jeżewo. - Most będzie o około półtora metra poszerzony tak, aby szerokość jezdni wynosiła 2 x 3 m, a jego konstrukcja wzmocniona do klasy A, dla największych pojazdów - czyli dopuszczalne obciążenia to 115 kN/oś – przekazuje Rafał Malinowski rzecznik białostockiego oddziału GDDKiA.

Na zlecenie drogowców z Białegostoku prace remontowe mostu w Bożejewie prowadzi firma ,,JAWAL” z Kielc. 
- Aktualnie wykonywany jest most tymczasowy i doga objazdowa - na czas przebudowy istniejącego mostu – podaje Malinowski. 
W związku z pracami utrudnienia w ruchu potrwają ponad trzy miesiące. Zgodnie z umową most w Bożejewie ma być przebudowany do końca września, a cała inwestycja zakończona do końca listopada. Cena to 2 mln 573 tys. 137,90 zł.

Foto: Most w Bożejewie
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę