Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Daniluk o prezydenckich telefonach

- Prezydent nie posiada abonamentu w kwocie 500 zł, zaś ten abonament wynosi 110, 70 zł brutto. Kwota 500 zł, która została podana w artykule związana jest z zapisem w umowie, gdy abonament jest przekraczany. Jednakże Prezydent od początku swojej kadencji nie przekroczył limitu zawartego w umowie nawet o złotówkę. Przekroczenie takowe mogłoby nastąpić, gdyby korzystał z roamingu (dotychczas nie wyjeżdżał za granicę). Reasumując abonament, który wynosi 110, 70 zł brutto nigdy nie został przekroczony– podaje Grzegorz Daniluk z Urzędu Miejskiego w odpowiedzi na opublikowany wczoraj artykuł. - Podobnie skonstruowane umowy mieli poprzedni prezydenci i zastępcy - dodaje.

Grzegorz Daniluk podał także, że zastępcy Prezydenta Łomży posiadają telefony służbowe. Agnieszka Muzyk - abonament 159, 89 zł brutto. W tym: nielimitowane rozmowy, sms-y i mms- y, 10 GB Internetu, 200 minut na rozmowy międzynarodowe; Andrzej Garlicki 110, 70 zł brutto. W tym: nielimitowane rozmowy, sms-y i mms-y, 10 GB Internetu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę