Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed burzami

Lokalnie nawet do 25 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni może spaść do nocy w regionie. Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB wydał ostrzeżenie przed burzami dla całego województwa podlaskiego.

Zgodnie z ostrzeżeniem meteorologicznym burzowo nad regionem ma być do godz. 22:00. W tym czasie synoptyk prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 do 15 litrów,  a lokalnie nawet do 25 litrów wody na metr kwadratowy oraz porywami wiatru do 70 km/h.

Kilkanaście minut pod wydaniu ostrzeżenia nad Łomżę nadciągnęła ciężka chmura. Burza nie była gwałtowna, ale – według pomiarów stacji meteo Urzędu Miejskiego - w ciągu kilku minut w Łomży spadło ponad 7 mm deszczu, czyli 7 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę