Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczne popołudnie

Główne zdjęcie
Zderzenie aut pod Jeziorkiem

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w niedzielne popołudnie w okolicach Łomży. Najpierw dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo na drodze Łomża – Jedwabne, później na drodze Łomża – Stawiski motocyklista wpadł w poślizg. Na szczęście ludzie z obu zdarzeń wyszli bez większych obrażeń.

Do pierwszego ze zdarzeń w okolicach Elżbiecina doszło ok. 14.30. Kierowca opla vectry wyprzedzał innych pojazd i wyjechał na czołówkę z jadącą w przeciwnym kierunku toyotą. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe – łącznie z ekipą pogotowia ratunkowego, ale na szczęście jadącym w samochodach nic groźnego się nie stało. Po badaniach zostali zwolnieni do domy, a policja cała zdarzenie zakwalifikowała jako kolizję drogową.
Do drugiego zdarzenia – także zakwalifikowanego przez policję jako kolizja - doszło po godz. 18. na drodze krajowej nr 61 Łomża – Stawiski. W okolicach Bud Czarnockich hamujący motocyklista wpadł w poślizg i wywrócił się. Także jemu nic złego się nie stało.

Foto: Zderzenie aut pod Jeziorkiem
Foto: Zdarzenie drogowe pod Budami Czarnockimi, DK 61
Foto: Zdarzenie drogowe pod Budami Czarnockimi, DK 61
Foto: Zdarzenie drogowe pod Budami Czarnockimi, DK 61
Foto: Zderzenie aut pod Jeziorkiem
Foto: Zderzenie aut pod Jeziorkiem
Foto: Zderzenie aut pod Jeziorkiem

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę