Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Lombard i kantor dla każdego

Praktycznie każdy miał w życiu sytuację, że nagle zabrakło mu gotówki, a była ona potrzebna natychmiast. Zamiast jednak wydzwaniać nerwowo do rodziny czy brać „chwilówkę” z ogromnymi odsetkami warto wtedy skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań i udać się do Lombardu-pl.pl. W Łomży działają dwie placówki tej ogólnopolskiej firmy, oferujące pod zastaw najróżniejszych przedmiotów i nieruchomości krótkoterminowe pożyczki na bardzo korzystnych warunkach. Właśnie tam można uzyskać najwyższe ceny w Polsce za biżuterię i złoto (obecnie to 85 zł za próbę 585), a przy okazji również wymienić obce waluty, gdyż Lombard-pl.pl to również sieć kantorów.

Pożyczka pod zastaw jest idealnym rozwiązaniem i wygodną formą uzyskania gotówki, kiedy np. w bankomacie zabrakło środków, albo pojawiła się nagła sytuacja, uniemożliwiająca nam szybkie zdobycie pieniędzy potrzebnych tu i teraz. Możemy wtedy rozważyć, co z przedmiotów osobistego użytku, bądź innych dóbr wchodzących w skład naszego majątku będzie dobrym zastawem.

Firma Lombard-pl.pl udziela bowiem pożyczek zabezpieczanych bardzo różnorodnymi zastawami, dzięki czemu praktycznie każdy ma możliwość szybkiego uzyskania gotówki.

Są to:

• biżuteria,
• numizmaty,
• zegarki,
• telefony,
• aparaty i akcesoria fotograficzne,
• komputery,
• RTV i AGD,
• elektronarzędzia,• instrumenty muzyczne,
• rowery,
• samochody, motocykle, skutery,
• wyposażenie domu i ogrodu,
• nieruchomości.

Wszelkie formalności są ograniczone do minimum, gotówkę otrzymuje się od ręki po 5-10 minutach, a taka pożyczka jest nie tylko szybsza, ale i tańsza od bankowej. W dodatku firma Lombard-pl.pl działa według zapisów Ustawy o kredycie konsumenckim, dzięki czemu każdy klient ma 100 % pewności, że zostanie obsłużony rzetelnie i według najwyższych standardów. (udzielamy pożyczek a nie jakiś umów przedsprzedaży, przechowania, próbujących omijać wymagania nowej ustawy - co nie daje gwarancji odbioru towaru).
Pożyczkę w punktach przy al. Legionów 50 lok. 29 i ul. Kazańskiej 4 można uzyskać przez cały tydzień w godzinach od 8:00 do 20:00. W tych samych lokalizacjach mieszczą się też kantory, gdzie po bardzo korzystnym kursie można wymienić obce waluty. Odkupimy też nietrafione, zdublowane prezenty a na naszej stronie internetowej można kupić w okazyjnych cenach ciekawe towary.
Firma Lombard-pl.pl ma już ponad 20 placówek na terenie całego kraju, ale z racji dynamicznego rozwoju poszukuje pracowników do swych kolejnych punktów, oferując umowę o pracę i korzystne warunki płacy.

Lombard/kantor

aleja Legionów 50 lok. 29, dworzec PKS, Łomża
Telefon: 506 454 921
Godziny otwarcia: 8:00 – 20:00
Facebook: www.facebook.com
e-mail: legionow@lombard-pl.pl

Lombard/kantor

ul. Kazańska 4, Łomża
Telefon: 535 068 002
Godziny otwarcia: 8:00 - 20:00
Facebook: www.facebook.com
e-mail: kazanska@lombard-pl.pl

www.lombard-pl.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę