Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Poszukiwania 64-latka

Główne zdjęcie
Poszukiwania zaginionego (fot. archiwum KMP Łomża)

Trzy zastępy strażaków, policjanci i poszukiwacze z Grupy Ratowniczej Nadzieja przeszukują okolice Nowego Cydzyna na terenie gminy Piątnica. To poszukiwania zaginionego przed miesiącem 64-letniego mieszkańca tej miejscowości.

Stanisław Kurak, zaginiony 64-latek z Nowego Cydzyna
Stanisław Kurak, zaginiony 64-latek z Nowego Cydzyna

Zaginiony to Stanisław Kurak. Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z rodziną 5 maja 2017.

Rysopis zaginionego: wzrost 165 cm; waga ok. 80 kg.; otyła budowa ciała; włosy siwe, proste, krótkie z widocznymi zakolami; twarz okrągła z zarostem (siwe wąsy i broda); oczy szare, uszy normalne; nos prosty; widoczne braki w uzębieniu.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży tel. /86/ 474 12 43, /86/ 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 997, lub komórkowy 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę