Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Rowerzysta potrącony na Zawadzkiej

Kilkunastoletni chłopak został potrącony przez samochód, gdy rowerem usiłował przejechać przez ul. Zawadzką. Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych i przejazd dla rowerów na ścieżce rowerowej łączącej Skate Park przy ul. Księżnej Anny z Parkiem Jana Pawła II. Ranny rowerzysta został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło na lewym pasie jezdni od strony Skate Parku. Za kierownicą daewoo nexia siedziała kobieta. Na razie nie wiadomo w jakich okolicznościach jak doszło do wypadku. Samochód zatrzymał się dopiero ok. 20 -30 metrów za przejściem. Ma rozbitą przednią szybę, a rower znajduje się pod samochodem. Potrącony rowerzysta został natychmiast przewieziony do szpitala.

Są utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują jeszcze służby, a policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę