Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Droga do Mężenina była „za wąska”

Jedna osoba została ranna w wypadku do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 679 z Łomży do Mężenina. W okolicach Pniewa „mocno otarły się” o siebie dwa jadące w przeciwnych kierunkach samochody osobowe. Ruch na drodze jest zablokowany, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło ok. 15.15. Uczestniczyły w nim dwa ople. Jedna osoba poszkodowana została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala, ale na razie nie wiemy jakich obrażeń doznała.   
Do wypadku doszło bo droga okazało się „za wąska”. Dwa jadące z przeciwnych kierunków samochody dojeżdżały do wzniesienia, a kierowcy nie widzieli się. Gdy samochody wyjechały na górkę kierowcy nie zdążyli zjechać na boki jezdni i samochody przy dużej prędkości mocno otarły się prawymi bokami. Po takim zderzeniu samochody zatrzymały się dopiero w odległości około 200-300 metrów od siebie. 
Po wypadku ruch na drodze Łomża – Mężenin została zablokowany. Na miejscu pracują służby ratunkowe, a policjanci ustalają dokładnie okoliczności i przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę