Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kolizyjna środa

Do co najmniej 9 kolizji drogowych doszło w środę w Łomży i najbliższej okolicy. Najpoważniejsza z nich wydarzyła się ok. godz. 16. na drodze krajowej nr 64 Łomża – Wizna. W okolicach skrzyżowania z drogą do Olszyn zderzyły się trzy osobówki. Ruch w tym miejscu jest utrudniony.

W zdarzeniu uczestniczyły renault laguna, skoda fabia i opel meriva. Z relacji świadków wynika, że laguna jadąca w kierunku Wizny hamowała za samochodem, który chciał zjechać na skrzyżowaniu w prawą stronę. Wówczas w tył uderzyła go jadąca z nim skoda, a laguna częściowo zjechała na przeciwległy pas ruchu bokiem zdarzając się jadącym w przeciwnym kierunku oplem. Po zderzeniu droga początkowo była całkowicie zablokowana, ale stosunkowo szybko udało się odróżnić jeden pas ruchu. Na miejscu przyjechały wszystkie służby ratunkowe. Ekipa pogotowia ratunkowego na miejscu opatrywała co najmniej jedną osobę. Prawdopodobnie jadące laguną dziecko trafi na badania do szpitala. 
Według informacji z policji utrudnienia w ruchu mogą potrwać do ok. 17.40.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę