Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Zmiany ruchu na remontowanych chodnikach i ulicach

Przebudowa ulicy Sikorskiego oraz rozbudowa ulic: Polowej i Zawady Przedmieście spowodują w najbliższych dniach zmianę w organizacji ruchu drogowego w Łomży. Trudniej będzie poruszać się w tych częściach miasta zarówno chodnikami - a czasami w ogóle nie będzie można - podobnie jak i ulicami.

Na odcinku ulicy Polowej pomiędzy aleją Legionów a ulicą Giełczyńską robotnicy zaczęli prace rozbiórkowe w obrębie chodników, po lewej stronie jezdni. Realizowana jest przebudowa lub zabezpieczenie urządzeń, kolidujących z rozbudowywaną ulicą, budowa kanału technologicznego, przebudowa i zabezpieczenie sieci telefonicznej. Prace prowadzone są przy całkowitym zamknięciu chodnika dla ruchu pieszych i nie wchodzą w jezdnię.
Na odcinku ulicy Sikorskiego od alei Legionów do ul. Wojska Polskiego w poniedziałek, 29. maja, ruch w obu kierunkach zostanie przeniesiony z jezdni lewej na prawą.
1. czerwca, w czwartek, wyłączona z ruchu zostanie ulica Zawady Przedmieście na całej długości od Szosy do Mężenina do skrzyżowania z ulicą Wiosenną. Dopuszczony zostanie dojazd dla mieszkańców, pojazdów budowy, dostaw oraz służb komunalnych. Część robót będzie wymagała całkowitego zamknięcia ulicy na odcinkach o maksymalnej długości 100 metrów, dlatego dojazd do niektórych posesji będzie możliwy wyłącznie od ul. Wiosennej lub od Szosy do Mężenina.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę