Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Bocian z Moniuszki 16 zapewnił zwycięstwo

Główne zdjęcie
Bloku przy ul. Moniuszki 16 w Łomży

Grafika bociana na ścianie bloku przy ul. Moniuszki 16 w Łomży z daleka rzuca się oczy. Wysoki na pięć kondygnacji ptak spacerujący gdzieś nad brzegiem rzeki wywołuje pozytywne emocje i jak się okazuje podoba się – nie tylko Markowi Maliszewskiemu, który umieścił go fotograficznym podsumowaniu roku 2016 w Łomży. Blok na którym został wymalowany bocian właśnie wygrał konkurs na najładniejszy „budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji lub adaptacji”

Konkurs organizuje firma „KREISEL. Ideą jest chęć propagowania interesujących rozwiązań architektonicznych oraz wyróżnienie architektów, inwestorów i wykonawców za elewacje wykonane w jej technologii. Do IV edycji można było zgłaszać realizacje budowlane oddane do użytku między 1 stycznia a 31 grudnia 2016 roku. Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w sześciu kategoriach. Wśród zgłoszonych był tez blok z zasobów Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – ten przy ul. Moniuszki 16. Elewację godną podziwu i pierwszej nagrody w kategorii „budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji lub adaptacji” wykonała firma KOLBUD Spółka Jawna Waldemar i Bogumiła Skrodzcy z Kolna.
Przyłączamy się do gratulacji. A ŁSM, która poinformowała o tym zwycięstwie, podkreśla, że ta sama firma w roku tym roku remontować będzie dwa kolejne budynki w zasobach ŁSM w Łomży, tj. przy ul. Słowackiego 11 i Żeromskiego 3-3A.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę