Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Dziewczyna na moście z policjantami na rowerach

Główne zdjęcie
Most Hubala w Łomży

- Policyjne patrole rowerowe w Łomży ruszyły na początku maja. Policjanci na rowerach pojawiają się w parkach, na osiedlowych uliczkach, bulwarach i w miejscach wskazanych przez mieszkańców na „Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa” - informuje Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - W sobotę pod wieczór patrolowali, m.in., okolice plaży miejskiej i nowego mostu, na środku którego przy barierce stała dziewczyna, 20-latka. Oficer dyżurny komendy powiadomił ich o osobie, która prawdopodobnie może chcieć odebrać sobie życie. Wiadomość o zapłakanej kobiecie, wręcz historycznie zachowującej się przy barierce, przekazał znajdujący się nad Narwią wędkarz.

Funkcjonariusze na rowerach pojechali na miejsce. Młoda kobieta stała przechylona przez barierkę i wpatrywała się w nurt rzeki. - Mundurowi sprawnie podjęli interwencję i sprowadzili 20-latkę w bezpieczne miejsce, a następnie przekazali ją pod fachową opiekę lekarzy do łomżyńskiego szpitala – kontynuuje Ewelina Szlesińska. - Być może, dzięki takiej właściwej reakcji społecznej i szybkiej interwencji funkcjonariuszy nie doszło do tragedii... Tego samego dnia policjanci KMP, patrolujący rowerami okolice rekreacyjne przy rzece Narew, podjęli interwencję wobec trzech młodych osób, które przebywały w pobliżu przystani nadrzecznej przy ulicy Zjazd. Przy jednym z nich, 19-latku, mundurowi znaleźli torebkę strunową z blisko pół grama suszu roślinnego nieznanego pochodzenia. Substancję zabezpieczono do badań. Potem wobec posiadacza może zostać wszczęte postępowanie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę