Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Areszt dla 23-latka za serię włamań i kradzieży

Sąd Rejonowy w Łomży na trzy miesiące aresztował tymczasowo 23-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o kradzieże z włamaniem oraz przywłaszczenie telefonu. Młody mężczyzna został w czwartek zatrzymany przez policję. Na przełomie kwietnia i maja miał włamywać do samochodów, piwnicy oraz przywłaszczenie telefonu komórkowego.

Na przełomie kwietnia i maja policjanci z Łomży otrzymali zgłoszenie o dwóch kradzieżach z włamaniem do samochodów zaparkowanych na terenie miasta. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska oficer prasowy łomżyńskiej komendy w obu przypadkach sprawca, po wybiciu szyby, dostał się do wnętrza pojazdów. Ze środka opla zabrał samochodowy rejestrator jazdy, natomiast z fiata paczki z ubraniami i klucze hydrauliczne. Właściciele pojazdów oszacowali straty na łączną kwotę 1000 złotych. Do kolejnej kradzieży z włamania doszło w jednym z bloków przy ulicy Księcia Janusza I. Po wyłamaniu zamka do piwnicy, sprawca z jej wnętrza zabrał rower górski o wartości 250 zł. Policjanci, dzięki wnikliwej pracy ustalili, że za powyższe przestępstwa może być odpowiedzialny 23-letni mieszkaniec Łomży. Dodatkowo był on podejrzewany o przywłaszczenie telefonu komórkowego o wartości blisko 1500 złotych. Zatrzymany mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, a w piątek usłyszał zarzuty. Został też doprowadzony do sądu, gdzie zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę