Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Wjechali do rowu

Główne zdjęcie
Zdarzenie w Marianowie

Samochód osobowy wjechał do rowu w Marianowie. Osobówką jechały dwie osoby – jak podają ratownicy jedna z nich po opatrzeniu w karetce pogotowia odmówiła hospitalizacji, w przypadku drugiej osoby nie była ona konieczna. Zaraz po wypadku droga krajowa nr 61 Łomża - Stawiski była całkowicie zablokowana, a już teraz ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło kwadrans przed 8. Na miejscu pracują służby ratunkowe oraz policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę