Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Potrącenie motocyklisty

Niepełnoletni motocyklista został potrącony we wsi Budy Czarnockie k. Łomży. Został przewieziony do szpitala ze złamaną nogą i potłuczeniami.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 20.00 we wsi Budy Czarnockie. Motocyklista jadący skuterem przez wieś wpadł na Renault wyjeżdząjący z polnej drogi. Odbił się od samochodu i kilkanaście metrów przeleciał po ziemi. Ze wstępnych informacji wynika, że chłopiec ma złamanie i potłuczenia. Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę