Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Gdzie dodać ofertę pracy za darmo?

Jeśli szukasz pracowników, chcesz się zareklamować, czy szukasz wymarzonej pracy, na pewno korzystasz z portali ogłoszeń lokalnych. Serwisy ogłoszeń lokalnych szybko stały się potężnym źródłem ofert pracy.

 

Ile trzeba zapłacić za ogłoszenie?

W ostatnich latach internet stał się najpopularniejszym narzędziem rekrutujących. Z usług serwisów ogłoszeniowych korzysta z miesiąca na miesiąc coraz większa liczba pracodawców i poszukujących pracy. Niestety przyczyniło się to do znacznego podniesienia stawek za zamieszczanie ofert pracy.

Obecnie zamieszczenie ogłoszenia o pracę waha się od kilkunastu do kilkuset złotych. Najpopularniejsze serwisy potrafią wycenić swoje usługi nawet do tysiąca złotych za dwa tygodnie emisji ogłoszenia. Cena za dodanie ogłoszenia może być jeszcze większa, jeżeli użytkownik zdecyduje się na dodatkowe usługi oferowane przez serwis ogłoszeniowy. Najczęstszą usługą dodatkową jest wyróżnienie ogłoszenia.

Nie płać za ogłoszenia w internecie!Koszty związane z zamieszczeniem ogłoszeń wcale nie muszą bić nas po kieszeni. Wystarczy korzystać z serwisów , które nie oczekują opłat za zamieszczenie ofert pracy na swoich stronach. Wśród portali ofert pracy można znaleźć bardzo funkcjonalne i niemniej skuteczne jak te drogie giganty. Lento.pl lub Nuzle.pl to dwa przykłady serwisów, gdzie z powodzeniem można dodać za darmo ofertę pracy, która według opinii, będzie równie skuteczna i profesjonalnie przedstawiona użytkownikom.

Warto tez wspomnieć o możliwości bezpłatnego odświeżania ogłoszenia. Odnowić swoją ofertę pracy na Lento.pl lub Nuzle.pl można raz na 24 co pozwala na pojawieniu się ogłoszenia ponownie na pierwszych miejscach listy ogłoszeń. W serwisach płatnych ogłoszeń możliwość ta jest niestety dodatkowo płatna.

Lepsze bo darmowe?

Zdecydowanie tak. Dzięki możliwości zamieszczania darmowego ogłoszenia, pracodawca może zamieścić więcej ogłoszeń, bez obaw, iż koszty mogą wpłynąć na jego sytuację finansową. Brak opłat proponowane przez serwisy takie jak Lento.pl czy Nuzle.pl dają możliwość dodatkowej promocji ogłoszenia.

W raporcie przeprowadzonym przez Lento.pl, 85% pracodawców skorzystało z promowania swojej oferty. W płatnych serwisach niestety nie każdy użytkownik może sobie pozwolić na fakultatywne podniesienie skuteczności swoich ofert. Aby Opłata za samo dodanie jest tak duża, iż dokładanie opłaty za promocję ogłoszenia jest już poza zasięgiem finansowym pracodawców. Problem ten znika w przypadku darmowych ogłoszeń.

Czym jest promowanie?

Promowanie ogłoszenia najczęściej pozwala na pojawieniu się ogłoszenia w szerszej lokalizacji. Zamieszczając ogłoszenie np. w Olsztynie, pojawi się ono na listach ogłoszeń w wybranej lokalizacji czyli na liście ogłoszeń w Olsztynie. Promując ogłoszenie można zwiększyć zasięg emisji do miast pobliskich, na teren powiatu lub województwa. Portale Lento.pl lub Nuzle.pl oferują emisję ogłoszeń nawet na listach miast z całej Polski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę