Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Zmiana w kryminalnym

Podinspektor Bartosz Murat nie jest już naczelnikiem wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, a podkomisarz Jacek Jałbrzykowski nie jest zastępcą naczelnika tego wydziału. Obaj zostali odwołani niespodziewanie w tym tygodniu.

Wydziałem kryminalnym łomżyńskiej policji kieruje teraz podkom. Grzegorz Obrębski z Białegostoku, który we wtorek został pełniącym obowiązki naczelnika wydziału. P.o. zastępcy naczelnika został zaś  sierż. szt. Jakub Chojnowski. 
Komenda Miejska Policji w Łomży nie podaje czym były podyktowane zmiany całego kierownictwa wydziału kryminalnego. Urszula Brulińska w odpowiedzi na nasze pytania w tej sprawie informuje jedynie, że „każdy przełożony ma prawo dobierać takich współpracowników, którzy gwarantują mu dobrze wykonywaną pracę. Komendant Miejski Policji w Łomży skorzystał z tej możliwości.” 
Brulińska przekazuje także, że zarówno podinsp. Murat jak i podkom. Jałbrzykowski są nadal funkcjonariuszami naszej jednostki i pozostają w dyspozycji Komendanta.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę