niedziela, 18 marca 2018 napisz DONOS@

Zmiana w kryminalnym

Podinspektor Bartosz Murat nie jest już naczelnikiem wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, a podkomisarz Jacek Jałbrzykowski nie jest zastępcą naczelnika tego wydziału. Obaj zostali odwołani niespodziewanie w tym tygodniu.

Wydziałem kryminalnym łomżyńskiej policji kieruje teraz podkom. Grzegorz Obrębski z Białegostoku, który we wtorek został pełniącym obowiązki naczelnika wydziału. P.o. zastępcy naczelnika został zaś  sierż. szt. Jakub Chojnowski. 
Komenda Miejska Policji w Łomży nie podaje czym były podyktowane zmiany całego kierownictwa wydziału kryminalnego. Urszula Brulińska w odpowiedzi na nasze pytania w tej sprawie informuje jedynie, że „każdy przełożony ma prawo dobierać takich współpracowników, którzy gwarantują mu dobrze wykonywaną pracę. Komendant Miejski Policji w Łomży skorzystał z tej możliwości.” 
Brulińska przekazuje także, że zarówno podinsp. Murat jak i podkom. Jałbrzykowski są nadal funkcjonariuszami naszej jednostki i pozostają w dyspozycji Komendanta.

161121091207.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0