Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Wyjaśniają śmierć 32-latka

Główne zdjęcie
Akcja wyłowienia ciała z rzeki

Ciało, które w niedzielny poranek strażacy wyłowili z Narwi w okolicy starego mostu w Piątnicy to 32-letni mieszkaniec Łomży – podają policjanci. Na razie nie są znane okoliczności jego śmierci. Te ustalane są pod nadzorem prokuratury.

Przypomnijmy płynące środkiem Narwi ciało mężczyzny w niedzielny poranek zauważył jeden z wędkarzy. Powiadomieni strażacy wyłowili je w okolicy starego mostu. Na razie nie są znane zarówno przyczyna śmierci jak i okoliczności w jakich do niej doszło. Prawdopodobnie dziś będzie przeprowadzona sekcja zwłok, która ma określić przyczynę śmierci 32-latka.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę