Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pijany uciekał przed policją

58-letni kierowca volkswagena zignorował sygnały policjantów nakazujące zatrzymanie pojazdu i rozpoczął ucieczkę. W trakcie pościgu wjechał w krzaki po czym chciał uciec pieszo. Jak się okazało był nietrzeźwy – miał ponad 2,5 promila alkoholu.

 

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem w sobotnie południe otrzymał zgłoszenie, że w rejonie miejscowości Jeńki porusza się pojazd marki Volkswagen, którego kierujący może znajdować się w stanie nietrzeźwości. Mundurowi, już po chwili od przybycia na miejsce interwencji, zauważyli podany przez dyżurnego pojazd i podjęli próbę jego zatrzymania. Kierujący jednak zignorował wyraźne sygnały policjantów nakazujące zatrzymanie się do kontroli i zwiększając prędkość zaczął oddalać się w kierunku miejscowości Wólka Waniewska. Po kilku minutach brawurowej jazdy stracił on panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożne zarośla. Podjął jeszcze próbę ucieczki pieszo, lecz dzięki sprawnemu i szybkiemu działaniu sokołowskich policjantów została mu ona udaremniona. Po zatrzymaniu okazało się, że 58-latek jest nietrzeźwy – badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto, kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, gdyż zostały mu one już wcześniej cofnięte. Teraz, nieodpowiedzialny mężczyzna za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, a także za popełnione wykroczenia będzie odpowiadał przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę