Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Śp. Tomasz Brzeziński - ogłoszenie

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 11 maja 2017 r. odszedł do Pana w wieku 81 lat śp. Tomasz Brzeziński.

Aktor - Reżyser - Scenograf. Twórca Czarnego Teatru Sivina II. Były reżyser Teatru Lalki i Aktora w Łomży.

Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym "Marczyk"przy ul. M.Kopernika 5 w Łomży w dniu 14.05.2017 r. od godz. 16.00 oraz w dniu 15.05.2017 r. od godz. 11.00.

Wyprowadzenie na Mszę Świętą Pogrzebowądo Kaplicy Cmentarnej odbędzie się w dniu 15.05.2017 r. /poniedziałek/ o godz. 14.00, po czym nastąpi pochowanie na cmentarzu parafialnym przy ul. M.Kopernika w Łomży.

Prosząc o modlitwę zawiadamiają pogrążeniu w smutku PRZYJACIELE.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę