Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zderzenie z łosiem pod Łomżą

Przed północą, w sobotę na drodze pomiędzy Piątnicą a Łomżą, od strony nowego mostu doszło do kolizji auta osobowego i łosia. Autem podróżowało troje osób w tym dziecko. Zwierzę nie przeżyło.

Do zdarzenia doszło zaraz za Piątnicą w stronę nowego mostu. Honda jechała do Łomży, gdy kilka metrów za znakiem Piątnica zwierzę przechodziło przez jezdnie na prawą stronę. Ranne zwierze służby weterynaryjne musiały uśpić. Jadącym samochodem mimo uszkodzeń auta nic się nie stało.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Łomża w tle

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę