Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Pechowiec?

43-latek w fiacie panda wpadł w ręce policji za przekroczenie prędkości o 15 km/h na ulicy Wojska Polskiego w Łomży. W trakcie kontroli okazało się, że ma więcej... i to nie tylko na sumieniu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a przed sądem będzie odpowiadał za cztery wykroczenia.

Zdarzenie rozgrywało się wczoraj ok. 13. Policjanci z drogówki zauważyli fiata pandę jadącego ul. Wojska Polskiego z niedozwoloną w tym miejscu prędkością. Kierowca fiata pandy jechał o 15 km/h za szybko. Gdy mundurowi zatrzymali do kontroli fiata okazało się, że siedzący za jego kierownicą mężczyzna nie posiadał przy sobie dowodu rejestracyjnego jak też dokumentów potwierdzających ubezpieczenie pojazdu. Mało tego, podczas jazdy rozmawiał przez telefon komórkowy, a po sprawdzeniu alkometrem okazało się jeszcze, że ma 0,24 promila alkoholu czyli już powyżej dopuszczalnej granicy 0,2. Policjanci informują,  kierującemu fiatem 43-latkowi zatrzymali prawo jazdy, i, że za cztery wykroczenia, których się dopuścił, będzie odpowiadał przed sadem.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę