Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

To była mroźna noc... nie ostatnia?

Główne zdjęcie
Wykres temperatury za ostatnie 48 godzin ze stacji pomiarowej IMGW-PIB w Marianowie k. Łomży

Do -2°C spadła nocą temperatura powietrza w okolicy Łomży. Przy gruncie było jeszcze zimniej. Jak podaje Tomasz Siemieniuk, dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB, przymrozki notowano w całym województwie przy czym największe spadki temperatury zanotowano w Biebrzy -2,9°C, a przy gruncie -5,7°C. Z prognoz meteo wynika, że kolejna noce będzie cieplejsze, a następnej w rejonie Łomży ponownie może przymrozić.

Dziś w ciągu dnia temperatura powietrza wzrośnie maksymalnie do 9°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-zachodni będzie sprawiał, że temperatura odczuwalna przez człowieka nie przekroczy +2°C. Początkowo zachmurzenie małe i umiarkowane, stopniowo od zachodu wzrastające do dużego. W nocy zachmurzenie duże i miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 0°C na północy województwa podlaskiego do 4°C na południu. Przygruntowe przymrozki do -2°C są możliwe jedynie lokalnie nad ranem na Suwalszczyźnie.

Jutro trochę cieplej do 12°C, a kolejnej nocy – z czwartku na piątek – synoptycy jako możliwe określają miejscami na południu i w centrum województwa przygruntowe przymrozki do -2°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę