Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@

Noce znowu z przymrozkami

Synoptycy z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzegają przed przymrozkami, które w dwie najbliższe noce mogą występować nad regionem. Tej nocy w województwie podlaskim prognozuje się spadek temperatury do -4°C, a przy gruncie do nawet -7°C. Najzimniej ma być na północy województwa.

Kolejnej nocy - z wtorku na środę – prognozowany spadek temperatury ma wynieść do -2°C, a przy gruncie do -4°C. W obu przypadkach przymrozkom nadano pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia zagrożenia. Oznacza to, że przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę