Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wypadek motocyklistów na ul. Zjazd.

Dwie osoby zabrane do szpitala, uszkodzone dwa motocykle i samochód KIA to wynik wypadku jaki miał miejsce około godz. 15:45 na ul. Zjazd w Łomży. Na miejscu ruch odbywa się wahadłowo, pracują służby. Kto może, niech omija to miejsce. Tworzą się duże korki.

Jak informują świadkowie zdarzenia, kierujący samochodem KIA wyjechał z podporządkowanej ul. Rybaki wprost przed nadjeżdżającym motocyklistą. Kierujący jednośladem nie miał szans zatrzymania się czy ominięcia i uderzył w lewe tylne drzwi osobówki. Kolejny motocyklista, ratował się kładąc motocykl na drogę. Jechał z 16-letnim synem, kórego wyrzuciło z motocyklu. Kierujący pierwszym motocyklem i pasażer drugiego zostali zabrani do szpitala. Świadkowie wyczuwali alkohol od kierującego samochodem KIA. Dokładne okoliczności ustalają policjanci.

200609064623.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę